شرایط تست کردن کالا

به منظور رعایت حقوق مشتریان و ایجاد رضایت مندی سایت پارادایم امتیاز تست و پرو کردن کالا‌ها را برای مشتریان فراهم کرده است این امتیاز برای موارد زیر در نظر گرفته شده است:

  • آگاهی یافتن از از اندازه و سایز کالا ها.
  • پرو کردن در محل جهت مناسب بودن کالا برای مشتری.
  • بررسی‌ کیفیت کالا.

تست کردن کالا‌ها دارای شرایطی می‌‌باشند که باید مشتریان به آن ها توجه کنند:

۱_این امتیاز فعلا برای مشتریانی که در تهران هستند در نظر گرفته شده است .

۲_کلیه هزینه‌های ارسال و مرجوع کالا که برای تست گرفتن کالا انجام می‌‌شود بر عهده مشتری است.

۳_ مشتریان می‌توانند پس دریافت کالا از پیک اقدام به تست گرفتن کالا کنند و در صورتی‌ کالا مورد تایید قرار گرفت هزینه کالا را به پیک بدهند و رسید دریافت کالا را امضا کنند و در غیر اینصورت کالا را به همان پیک تحویل دهند.

۴_با توجه به این که کالا باید بعد از تست گرفتن به همان پیک تحویل داده شود با افزایش زمان تست کردن کالا هزینه پیک افزایش پیدا کرده و تماما از مشتری گرفته می شود.

۵_تمامی‌ کالا‌هایی‌ که جهت تست ارسال می‌‌شوند مورد بررسی‌ قرارگرفته و از سالم بودن آن‌ها اطمینان پیدا شده است در غیر این صورت از تست گرفتن کالا های معیوب خودداری کرده و کالا را تحویل نگیرید در غیر این صورت هر گونه اشکال ،خرابی‌، کثیفی، پارگی و … که در هنگام تست گرفتن برای کالا به وجود آید بر عهد مشتری است و مشتری باید کالا را خریداری نماید و هزینه آن را بدهد.

۶_برای استفاده از این شرایط در برگه پرداخت هم در قسمت حمل و نقل و هم در قسمت روش پرداخت گزینه استفاده از شرایط تست کالا را انتخاب کنید.